21 гыйнварда Татарстан Республикасы мәдәният министрлыгының йомгаклау коллегиясе була

2022 елның 18 гыйнвары, сишәмбе

2022 елның 21 гыйнварында 11:00 сәгатьтә «Казан Экспо» Халыкара күргәзмәләр үзәгендә Татарстан Республикасы мәдәният министрлыгы коллегиясенең «Министрлыкның 2021 елда эшчәнлеге нәтиҗәләре һәм 2022 елга бурычлары турында» киңәйтелгән утырышы була.

Журналистларны һәм хәбәрчеләрне Татарстан Республикасы мәдәният министрлыгының йомгаклау коллегиясендә катнашырга чакырабыз.

Министрлыкның проект офисларының Татарстан муниципаль районнары вәкилләре белән утырышы да булачак. Журналистлар өчен трансфер Татарстан Республикасы мәдәният министрлыгыннан 21 гыйнварда 08:00 сәгатьтә кузгала. Аккредитация узу почта аша: Daniil.Plaksin@tatar.ru.

Исегезгә төшерәбез, QR-код булу мәҗбүри!